Nezávazná poptávka

Screenové
rolety kasko

Screenové rolety ochrání před slunečním zářením, předcházejí přehřívání interiéru a lze je využít k zastínění pergol, altánů nebo zimních zahrad. Hlavní předností je použití speciálních látek, které umožňují částečný prostup světla do interiéru, přičemž také zajišťují dostatečné soukromí.

Produkty

Certifikáty

UNION L

Tento typ rolety je bez boxu, což znamená, že látka není kryta. Stínicí technika má jednoduchou konstrukci se spodním profilem a bočními ocelovými lanky.

GHIBLI I

Tento typ rolety je s boxem, což znamená, že látka je plně chráněna. Stínicí látka má spodní profil a je vedena bočními ocelovými lanky.

TARA PREMIO

Tento model rolety je vybaven čtvercovým boxem z extrudovaného hliníku, což zajišťuje skvělou ochranu látky. Díky své všestrannosti se roleta používá nejen pro stínění oken, ale také na pergoly.

TARA PREMIO II

Tento model rolety je vybaven čtvercovým boxem z extrudovaného hliníku, což zajišťuje skvělou ochranu látky. Ovšem u této rolety není narušen její celkový vzhled, protože krytky koncové lišty přesahují do vodicích lišt. Ze spodní strany se navíc nachází zpevňující lem.