Nezávazná poptávka

Parapety

Nabízíme širokou škálu typů a barev parapetů, které se snadno přizpůsobí každému interiéru i exteriéru. Díky jejich pevné konstrukci a odolnosti proti vlhkosti jsou naše parapety ideálním doplňkem pro vaše okna.

Produkty

Objevte naši nabídku vnitřních i vnějších parapetů pro váš domov. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který kombinuje odolnost, estetiku a funkčnost.

Certifikáty

Vnější parapety

Naše nabídka zahrnuje silnostěnné hliníkové parapety v 6 skladových barvách, které lze lakovat do libovolných odstínů RAL. K dispozici jsou také ohýbané parapety z barevně dokončeného hliníku nebo pozinkovaného plechu. Novinkou jsou parapety z umělého kamene od renomovaného rakouského výrobce, které jsou dostupné na objednávku.

Vnitřní parapety

Nabízíme interiérové parapety z dřevotřísky, která je odolná proti vlhku a proti poškrábání. Druhým typem jsou parapety z PVC nosičů dokončené kvalitními dekoračními foliemi. Oba druhy jsou skladem v různých rozměrech a barevných provedeních. Nově u nás také najdete parapety z umělého kamene od renomovaného rakouského výrobce, které jsou dostupné na objednávku.