Nezávazná poptávka

Sekční garážová vrata Trido

Sekční vrata jsou ideální pro všechny typy garáží. Otevírají se vysunutím pod strop garáže, což ušetří místo v prostoru a umožní snadný přístup do garáže bez zbytečného otvírání dveří vpřed.

Produkty

Certifikáty

Trido Style

Vrata Trido Style vynikají nadstandardním vybavením ve srovnání s jinými výrobci. Jejich výškové i šířkové možnosti splňují potřeby téměř všech typů garáží. Od jednoduchých až po dvougaráže včetně prostoru pro dodávkové vozy.

Trido Easy

Verze Trido Easy představuje nejekonomičtější možnost v sortimentu vrat Trido. I přes to vynikají vrata kvalitou, která byste jinde těžko hledali. Montáž vyžaduje minimální přípravy a díky rozumným rozměrům se tato vrata snadno instalují do většiny běžných garáží.

Trido Evo

Pokud plánujete vyměnit stará garážová vrata za nová, ale nechce se vám nic bourat, Trido Evo jsou skvělým řešením. Instalace těchto garážových vrat nevyžaduje bourání původních zárubní. Díky tomu se vyhnete zbytečnému zasahování do zdí, ušetříte za zedníky a nemusíte uklízet nepořádek. Celý proces dokážeme dokončit za pouhé 3 hodiny.

Trido Mini

Tam, kde jsou stavební rozměry ostění a nadpraží omezené, mnoho výrobců sekčních vrat dosahuje svých limitů a navrhuje alternativní typy vrat. Od rolovacích přes křídlová až po jiné varianty. Proto vznikly vrata Trido Mini, pro která tyto rozměry nejsou překážkou. Vrata vyžadují pouze minimální ostění a nadpraží, což umožňuje jejich instalaci i v těch nejmenších prostorech.

Garážová vrata s dveřmi

Pokud jsou vaše garážová vrata vybavena vstupními dveřmi, nemusíte otevírat celá vrata při vstupu do garáže. Tímto způsobem minimalizujete únik tepla, a navíc se do garáže dostanete jednoduše a pohodlněji.

Sekční průmyslová vrata

Sekční průmyslová vám vytvoříme podle individuálních požadavků. Pro různá průmyslová prostředí včetně výrobních hal, skladů, garáží, autosalonů, výstavních pavilonů, mycích linek a podobně.