Poctivě vyrobené

Vchodové dveře

Vaše vstupní dveře rozdělují okolní svět a vaše soukromí. Proto musí nejen dobře vypadat, ale také být bezpečné. U nás najdete širokou škálu materiálů. Od plastu a hliníku přes dřevo až po dřevohliník. Dokonce si můžete vybrat mezi jednokřídlými a dvoukřídlými variantami.

Plastové

U plastových dveří jde ruku v ruce výhodná cenaminimálními požadavky na údržbu. Což ocení ti z vás, kteří nemají tolik času a zároveň nechtějí pořízení dveří obětovat celý svůj budget. Vybírat si můžete z mnoha barev a dekorů. Například s imitací hliníku nebo dřeva.

Více informací

Hliníkové

Hliník nevyžaduje žádnou speciální péči. Ale jeho hlavní výhodou je odolnost vůči opotřebení, takže vám hliníkové dveře vydrží navěky. Těšit se můžete i z rezistentnosti vůči počasí, takže silný vítr či sluneční záření nebude překážkou.

Více informací

Dřevěné

Pokud chcete kus přírody i u sebe doma, pak jsou dřevěné vstupní dveře ideální volbou. Vynikají tepelnou izolací a díky tvarové variabilitě i široké nabídce přírodních lazur či laků je můžete snadno sladit s designem stavby.

Více informací

Dřevohliníkové

Dřevohliníkové dveře spojují kvality dřeva s odolností hliníku. Díky obložení vnější strany dřevěných dveří hliníkem dosahujeme vyšší odolnosti proti povětrnostním vlivům.

Více informací

Plastohliníkové

Spojení moderních plastových profilů s hliníkovým opláštěním kombinuje výhody obou materiálů. Optimální tepelná a protihluková izolace plastu se spojuje s moderním vzhledem hliníkového obložení, které nabízí téměř neomezenou paletu barev.

Více informací