Designová

Stínící technika

Díky různým provedením, barvám a funkcím si můžete vybrat takovou stínicí techniku, která bude dokonale ladit s exteriérem vašeho domova a zároveň bude poskytovat maximální komfort a ochranu.

Venkovní
žaluzie kasko

Venkovní žaluzie jsou ideálním řešením pro kontrolu teploty ve vašem domě či bytě. Zatímco umožňují přesné nastavení intenzity světla, zachovávají také soukromí a estetický vzhled vašeho domova.

Více informací

Screenové
rolety Kasko

Screenové rolety ochrání před slunečním zářením, předcházejí přehřívání interiéru a lze je využít k zastínění pergol, altánů nebo zimních zahrad. Hlavní předností je použití speciálních látek, které umožňují částečný prostup světla do interiéru, přičemž také zajišťují dostatečné soukromí.

Více informací

Venkovní
rolety Kasko

Venkovní rolety poskytují stínění, izolaci a ochranu. Díky vysoké kvalitě hliníku s polyuretanovou pěnou zajišťují účinnou tepelnou izolaci. Navíc snižují hluk a umožňují pohodlné ovládání pomocí popruhu, kliky nebo dálkového ovladače s automatickým systémem.

Více informací

Markýzy Kasko

Markýzy jsou ideálním řešením pro vaši terasu či zahradu. Poskytující příjemný stín a ochranu před slunečním zářením. Díky svému designu a funkčnosti přinášejí nejen komfort, ale jsou i esteticky přitažlivé.

Více informací