Nezávazná poptávka

Plastohliníkové dveře

Spojení moderních plastových profilů s hliníkovým opláštěním kombinuje výhody obou materiálů. Optimální tepelná a protihluková izolace plastu se spojuje s moderním vzhledem hliníkového obložení, které nabízí téměř neomezenou paletu barev.

Odolná ochrana

Odolná ochrana

Elegantní vzhled

Elegantní vzhled

Výborná izolace hluku

Výborná izolace hluku

Vysoká úspora tepla

Vysoká úspora tepla

Profily

Pro výrobu plastohliníkových vchodových dveří využíváme pevné a pečlivě vyztužené profily s vynikající stabilitou a dlouhou životností.

Certifikáty
Produkt
VEKA® SOFTLINE 82 MD alu dveře

Díky své pevnosti a vynikajícím konstrukčním vlastnostem vám dveře z profilů VEKA SOFTLINE 82 MD umožní realizovat projekty s vynikající energetickou úsporou.  

Tepelná izolace
Tepelná izolace Uw (Ud) až 0,85 W/m²K
Prostup tepla rámu
Prostup tepla rámu (Uf) 1,2 W/m²K
Šířka zasklení
Šířka zasklení až 52 mm
Počet těsnění
Počet těsnění 3
Detail
Dveřní výplně

Charakter dveřní výplně ovlivňuje nejen vzhled, ale také tepelně izolační schopnosti a bezpečnost. Vybrat si můžete standardní, bezpečnostní či dekorativně-ornamentální skla či pevné výplňové desky. Cenově nejdostupnější jsou vakuově lisované plastové desky a o něco dražší jsou výplňové desky z lisované syntetické pryskyřice. Ty vynikají svou odolností.

Zasklení

Všechny pevné výplně můžete kombinovat se zasklením nejrůznějších tvarů. Podle svých nároků na tepelně izolační vlastnosti můžete také volit mezi dvojskly a trojskly. Povrch skla může být průhledný, ale pokud preferujete větší soukromí, doporučujeme povrch pískovaný. K dispozici jsou i speciální bezpečnostní skla.

Plná výplň

Bezpečnostní
sklo

Ornamentální sklo

Standardní
(průhledné sklo)

Ostatní
zasklení

Materiál

Naše plastohliníkové dveře jsou vyráběny z prvotřídních profilů VEKA®, což zaručuje nekompromisní kvalitu. Díky preciznímu zpracování a vysoké kvalitě použitých materiálů mají vynikající tepelně izolační vlastnosti, odolnost vůči vodě, povětrnostním podmínkám a dlouhou životnost.

Barvy

Povrch hliníkových dveří je opatřen buď práškovým lakováním, laminací pomocí fólie nebo eloxováním.

Zobrazit vzorník
Video ke zhlédnutí

It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining

Katalog
Produktové katalogy

Objevte naše okna! Stažení katalogu je jen jedno kliknutí zde.

Stáhnout