Nezávazná poptávka

Plastohliníková okna

Hliník chrání plastový rám okna před deformací, která by mohla vzniknout například od slunečního záření. Hliník totiž efektivně absorbuje většinu tepla a nepřenáší ho na plastový rám. Povrch oken je navíc pokryt práškovým lakem, což zvyšuje jejich životnost.

Odolná ochrana

Odolná ochrana

Elegantní vzhled

Elegantní vzhled

Výborná izolace hluku

Výborná izolace hluku

Vysoká úspora tepla

Vysoká úspora tepla

Profily

Vyberte si z nabídky plastohliníkových oken z profilů VEKA, které jsou vhodná pro každý projekt. Od novostavby až po rekonstrukci. Momentálně nabízíme 1 tvar profilů, který si můžete prohlédnout v produktové řadě.

Certifikáty
Produkt
VEKA® SOFTLINE 82 MD alu okno

Díky své pevnosti a vynikajícím konstrukčním vlastnostem vám okna z profilů VEKA SOFTLINE 82 MD umožní realizovat projekty s velkými prosklenými plochami.  

Tepelná izolace
Tepelná izolace Uw (Ud) až 0,79 W/m²K
Prostup tepla rámu
Prostup tepla rámu (Uf) 1,0 W/m²K
Šířka zasklení
Šířka zasklení až 52 mm
Počet těsnění
Počet těsnění 3
Detail
Rozměry oken a kování

Naše plastová okna jsou vyráběna na míru vašemu projektu. Bez ohledu na rozměry, tvary nebo konfigurace jsme schopni se plně přizpůsobit vašim potřebám. Maximální možné rozměry oken se pouze liší podle jednotlivých profilů. V oknech používáme vysoce kvalitní kování Siegenia, které zajišťuje dlouhou životnost.

Zasklení

Spoléháme pouze na prvotřídní skla od předních evropských výrobců. Proto také nabízíme širokou škálu možností včetně dvojskla a trojskla s různými vlastnostmi. Můžete si vybrat standardní, protihlukové, bezpečnostní, skla se solárním ziskem nebo se solárním útlumem, které splní vaše specifické požadavky a přinesou do vašeho prostoru optimální komfort.

Materiál

Plastová okna vyrábíme výhradně z prvotřídních profilů VEKA®. Vysoká kvalita používaných materiálů a jejich precizní zpracování dodávají našim oknům skvělé tepelně izolační vlastnosti, odolnost vůči vodě, odolnost vůči povětrnostním podmínkám a dlouhou životnost.

Barvy

Objevte nejpopulárnější barevné varianty, které si zamilujete.

Zobrazit vzorník
Video ke zhlédnutí

It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining

Katalog
Produktové katalogy

Objevte naše okna! Stažení katalogu je jen jedno kliknutí zde.

Stáhnout