Nezávazná poptávka

Horizontální
žaluzie Kasko

Horizontální žaluzie jsou oblíbeným řešením protisluneční ochrany, které reguluje světlo, chrání soukromí a harmonicky ladí s interiérem. Díky jednoduchosti, rychlé montáži, minimální údržbě a cenové dostupnosti jsou velmi všestranné.

Produkty

Certifikáty

ISOLINE

Univerzální, snadno montovatelná a cenově dostupná žaluzie pro plastová a dřevěná okna s nastavitelnými převodovkami, což z ní činí nejoblíbenější volbu pro tato okna.

ISOLINE ECO

Univerzální žaluzie pro plastová a dřevěná okna s nastavitelnými převodovkami, která vyniká jednoduchou a rychlou montáží, minimální údržbou a cenovou dostupností, což ji činí nejoblíbenější volbou pro tato okna.

ISOLINE LOCO

Model ISOLINE s plechovou krycí lištou LOCO, zakončenou plastovými krytkami, je určen pro plastová okna, vyniká technickým i estetickým provedením a je považován za špičkový a nejlepší v celé typové nabídce žaluzií.

ISOLINE PRIM

Kombinuje technické přednosti předchozích modelů do kompaktního řešení s integrovaným horním profilem a krycí lištou, ovládaná řetízkem a nabízející širokou barevnou škálu.