Poctivě vyrobená

Kvalitní okna

Ať už hledáte standardní, designová, retro či kancelářská okna, u nás se setkáte s úspěchem. Oslovují nás jak majitelé rodinných nebo bytových domů, tak i developeři. Protože pro nás velikost, množství ani tvar není překážkou.

Plastová

Plastová okna mají životnost kolem 30 let a často jsou i cenově výhodnější oproti svým hliníkovým a dřevěným konkurentům. Pokud si je navíc budete pořizovat v bílém provedení, nebudou tak ekonomicky nákladná. Naši zákazníci si často vybírají plastová okna s imitací dřeva, zejména tmavého nebo zlatého dubu.

Více informací

Hliníková

Hliníková okna jsou ideální do rozlehlých prosklených ploch a celých fasád, kde se hezky přizpůsobí. Díky své pevnosti jsou odolná před náhodnými i záměrnými poškozeními. Jejich tvarová stálost zaručuje spolehlivou funkčnost po celou dobu životnosti. Kromě toho jsou hliníková okna vhodná i do frekventovaných oblastí, kde jsou například vysokorychlostní silnice a velké množství prachu.

Více informací

Dřevěná

Není dřevo jako dřevo. Proto u nás najdete okna z kvalitního modřínu, dubu, borovice, smrku nebo exotického meranti. Jde o dřeviny, které lze snadno opracovat do posledního detailu. Kromě toho si zakládáme na povrchových úpravách, které prodlužují životnost výrobku. Můžete si vybrat z přírodních lazur nebo krycích laků v různých odstínech.

Více informací

Dřevohliníková

Kombinace dřeva a hliníku dodává oknům moderní vzhled. Zvláště vhodná jsou tyto okna pro nízkoenergetické a pasivní domy. K dispozici je široká škála barevných variant včetně možnosti pískování hliníkového povrchu. A pokud se úplně nevyžíváte v úklidu, tak oceníte, že dřevohliníková okna vyžadují minimální údržbu.

Více informací

Plastohliníková

Říkáte si, proč plastohliníková okna? Hliník chrání plastový rám okna před deformací, která by mohla vzniknout například od slunečního záření. Hliník totiž efektivně absorbuje většinu tepla a nepřenáší ho na plastový rám. Povrch oken je navíc pokryt práškovým lakem, což zvyšuje jejich životnost.

Více informací