Nezávazná poptávka

Hliníková okna

Hliníková okna jsou ideální do rozlehlých prosklených ploch a celých fasád, kde se hezky přizpůsobí. Díky své pevnosti jsou odolná před náhodnými i záměrnými poškozeními. Jejich tvarová stálost zaručuje spolehlivou funkčnost po celou dobu životnosti.

Estetika a design

Estetika a design

Kvalita

Kvalita

Bezpečnost

Bezpečnost

Pevnost a tvarová stálost

Pevnost a tvarová stálost

Profily

Společnost PROCURAL® se řadí mezi přední evropské výrobce nejen hliníkových oken, ale i dveří a prosklených fasád. Hliníkové profily PROCURAL® vynikají tvarovou stabilitou, krásným vzhledem a dlouhou životností. Díky rozmanité škále povrchových barev můžete dokonale sladit okna, dveře a další prvky s fasádou.

Certifikáty
Produkt
PROCURAL® PE50 okno

Hliníkový systém profilů bez tepelné izolace je navržen pro vnitřní konstrukce, jako jsou lehké stěny, prosklené konstrukce a otevíravá okna.  

Tepelná izolace
Tepelná izolace Uw (Ud) tento systém je určen do interiéru
Počet těsnění
Počet těsnění 2
Stavební hloubka rámu
Stavební hloubka rámu 52 mm
Barva
Barva PROCURAL ® dekor / RAL odstíny
Detail
Produkt
PROCURAL® PE50 stěny okna

Hliníkový systém profilů bez tepelné izolace je navržen pro vnitřní konstrukce, jako jsou lehké stěny, prosklené konstrukce.  

Tepelná izolace
Tepelná izolace Uw (Ud) tento systém je určen do interiéru
Stavební hloubka rámu
Stavební hloubka rámu 52 mm
Barva
Barva PROCURAL ® dekor / RAL odstíny
Určení
Určení kanceláře, dělící stěny
Detail
Produkt
PROCURAL® PE78N/PE78NHI okna

Tento systém profilů má tříkomorovou konstrukci s drážkou pro kování v normě Euro a je navržen pro okna s extrémně vysokými nároky na tepelnou izolaci.

Tepelná izolace
Tepelná izolace Uw (Ud) až 1,0 W/m²K (až 0,83 W/m²K verze HI)
Prostup tepla rámu
Prostup tepla rámu (Uf) 1,8 W/m²K (1,1 W/m²K verze HI)
Počet těsnění
Počet těsnění 3
Stavební hloubka rámu
Stavební hloubka rámu 78 mm (86mm křídlo)
Detail
Rozměry oken a kování

Hliníková okna vám můžeme vyrobit na míru ve vámi zvolených rozměrech, tvarech a konfiguracích. Maximální rozměry konstrukce se vždy liší podle jednotlivých profilů. Mezi oblíbené kování patří: siegenia, savio ribanta, sobinco nebo winkhaus.

Zasklení

Sklo hraje klíčovou roli v tepelné izolaci a tlumení zvuku u oken. Naše hliníková okna jsou proto vybavena špičkovým sklem od předních evropských výrobců, což zajišťuje splnění nejvyšších standardů v oblasti izolace. Máte možnost vybírat mezi dvojskly a trojskly s různými vlastnostmi včetně standardních, protihlukových, bezpečnostních, se solárním ziskem nebo se solárním útlumem.

Materiál

Hliníková okna jsou díky svým mechanickým vlastnostem mimořádně odolná proti poškození, vlivům počasí, a dokonce jim nevadí ani časté zavírání a otevírání. Vybrané typy profilů s doplňkovým těsněním a přerušeným tepelným mostem mají zase výborné tepelněizolační vlastnosti.

Barvy

Povrch hliníkových profilů je opatřen buď práškovým lakováním, laminací pomocí fólie nebo eloxováním. Nabízíme širokou škálu 200 barev z palety RAL a také mnoho dekorů.

Zobrazit vzorník
Video ke zhlédnutí

It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining

Katalog
Produktové katalogy

Objevte naše okna! Stažení katalogu je jen jedno kliknutí zde.

Stáhnout