O nás

Okna, která rozjasní váš den

Potřebujete namontovat nová okna nebo hledáte kompletní řešení od A do Z? Postaráme se jak o demontáž starých oken, tak i o instalaci těch nových. Kromě toho provedeme i montáž doplňků, jako jsou žaluzie, parapety a síťky proti hmyzu.

Nezávazná poptávka

Kompletní servis

Díky spojení našich 9letých zkušeností s kvalitními dodavateli vám garantujeme prvotřídní kvalitu služeb, kterou pocítíte každý den. Nedílnou částí naší práce je i údržba a servis vašich stávajících oken.

Partneři

RI Okna
Kasko
Soudal
Paramont
6 důvodů

Proč právě my

6 důvodů

Proč právě my

01

Inovativní využití materiálů

Veškeré produkty, které nabízíme, jsou pečlivě vybrány s ohledem na moderní technologické inovace. To znamená, že naše okna nejenže snižují náklady na vytápění domu, ale také jsou odolná vůči nepříznivým vnějším vlivům a zároveň mají esteticky přitažlivý design.

02

Ověření dodavatelé

Spolupracujeme výhradně s těmi nejlepšími dodavateli, jako jsou například RI okna, Kasko nebo Trido, kteří se nám během praxe nejvíce osvědčili.

03

9 let zkušeností

Během našeho 9letého nasazení jsme získali cenné zkušenosti, díky kterým u nás máte záruku dobře odvedené práce. Kromě toho si potrpíme na eco-friedly materiálech.

04

Zákaznický servis

Ať už potřebujete poradit s výběrem vhodné barvy, která bude ladit s vaším interiérem nebo chcete pomoci najít okna s praktickými funkcemi, rádi vám poradíme.

05

Česká firma

Sídlíme v České republice, konkrétně v Třebíči, proto se věnujeme montáži a servisu oken nejčastěji v této lokalitě.

06

Konzultace zdarma

Během bezplatných konzultací vám pomůžeme najít najít ideální řešení pro vaše potřeby a přání.

Konzultace zdarma

Profesionální montáž a servis oken.
Okna M&L s.r.o.
Jihlavská brána 6/2,
674 01 Třebíč - Vnitřní Město