PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE

Pro výrobu plastových vchodových dveří používáme robustní, speciálně vyztužené profily s výbornou tvarovou stabilitou a dlouhou životností. Pro výplň dveří můžete vybrat standardní, bezpečnostní či dekorativně-ornamentální skla nebo pevné výplňové desky. Cenově nejdostupnější jsou vakuově lisované plastové desky, stálobarevné a nenáročné na údržbu. O něco dražší výplňové desky z lisované syntetické pryskyřice jsou pevné, tvrdé a dobře odolávají dešti, mrazu i slunečním paprskům.

ZASKLENÍ VCHODOVÝCH DVEŘÍ

Všechny pevné výplně lze v různém poměru ploch kombinovat se zasklením nejrůznějších tvarů. Podle nároků na tepelně izolační vlastnosti můžete volit dvojskla nebo trojskla.

Povrch skla může být hladký, a tedy průhledný. Pokud je průhled dveřmi nežádoucí, vyberte si pískované sklo nebo některou z mnoha druhů ornamentálních skel. K dispozici jsou i speciální bezpečnostní skla se zvýšenou odolností vůči mechanickému poškození.

DVEŘNÍ VÝPLNĚ

Druh dveřní výplně určuje vzhled, tepelně izolační i bezpečnostní vlastnosti dveří. Pevné výplně lze kombinovat se skleněnými tabulemi různých velikostí, tvarů a povrchů. Dveřní výplně odebíráme od špičkového výrobce Perito. V naší nabídce naleznete široký výběr plastových či hliníkových dveřních výplní. A také výplně z HPL desek. Celou nabídku naleznete na speciální stránce s kompletní nabídkou dveřních výplní.

 

Barvy

Prohlédněte si nejoblíbenější varianty našich zákazníků a vyberte si i vy! Vzorník barev naleznete zde.

zdroj: ri-okna.cz

TOP