Plastová okna

Životnost plastových oken se pohybuje kolem 30 let. Jejich obrovskou výhodou jsou minimální nároky na údržbu. Vyžadují pouze pravidelné seřízení pohyblivých částí a promazání kování. Vše vám po montáži rádi vysvětlíme.

V porovnání s hliníkovými i dřevěnými okny je pořízení plastových oken méně nákladné. Cenová výhoda je zvlášť výrazná u standardních profilů v základním bílém provedení. Oblíbenou volbou zákazníků jsou plastová okna s imitací dřeva, zvláště tmavého nebo zlatého dubu.

Různým nárokům na izolační schopnosti vychází vstříc velký výběr profilů RI TREND Line a RI OPTIMAL Line nebo prvotřídních německých profilů SALAMANDER®. Plastová okna nabízíme s různým počtem komor a rozdílnými druhy těsnění a skel. Stejně široký je výběr dekorů a příslušenství.

K plastovým oknům si u nás vyberete i plastové vchodové dveře ve stejném provedení

Plastová okna jsou technicky plně uspokojivým a cenově ideálním řešením pro většinu běžných staveb a rekonstrukcí.

Plastová okna naší výroby nabízejí výborný poměr ceny a tepelně izolačních vlastností. Velký výběr profilů umožňuje spolehlivé použití plastových oken u většiny bytů a rodinných domů.

Profily plastových oken

Plastová okna vyrábíme z profilů, které se liší stavební hloubkou rámu, počtem a uspořádáním komor, a tedy i úrovní tepelné a hlukové izolace.

Nejoblíbenější volbou zákazníků je cenově příznivý 7komorový profil RI OPTIMAL Line 3D se 3 těsněními a trojsklem nebo 6komorový německý profil SALAMANDER blueEvolution 82MD. Oba splňují vysoké nároky na úsporu energií a jsou vhodné pro všechny typy obytných staveb.

Společné vlastnosti profilů

Nízké nároky na údržbu

Výborná spolehlivost

Životnost až 30 let

Velký výběr dekorů a barev

Skvělý poměr ceny k tepelně-izolačním vlastnostem

Zasklení dvojsklem nebo trojsklem

Profilová řada RI Line

Profilová řada Salamander

PROFILOVÁ ŘADA VEKA

Rozměry plastových oken a kování

Plastová okna vyrábíme na míru konkrétnímu projektu. Přizpůsobíme se v rozměrech, tvarech i konfiguracích. Maximální možné rozměry okna se liší zejména podle jednotlivých profilů.

Naše okna osazujeme kvalitním kováním SIEGENIA nebo MACO.

Své požadavky na rozměr, tvar a uspořádání uveďte prosím v poptávce.

Materiál

Plastová okna vyrábíme z prvotřídních německých profilů SALAMANDER® a z vlastních profilových řad RI TREND Line a RI OPTIMAL Line. Vysoká kvalita používaných materiálů a jejich precizní zpracování dodávají našim oknům skvělé tepelně izolační vlastnosti, odolnost vůči vodě, odolnost vůči povětrnostním podmínkám a dlouhou životnost.

Zasklení

Na výborných tepelně izolačních vlastnostech plastových vícekomorových profilů se podílí i způsob zasklení. K výrobě plastových oken používáme špičková skla předních evropských výrobců.

Barvy

Prohlédněte si nejoblíbenější varianty našich zákazníků a vyberte si i vy! Vzorník barev naleznete zde.

zdroj: ri-okan.cz

TOP