Sítě proti hmyzu

Ochrana před obtížným hmyzem je nezbytnou podmínkou domácí pohody zejména ve vrcholícím létě. Mezi všemi ochrannými prostředky je síť nejúčinnějším a 100% ekologickým řešením.

Rám sítě je vyroben z extrudovaných hliníkových profilů. Vysoká tuhost materiálu zaručuje trvalé vypnutí síťoviny a výbornou odolnost vůči klimatickým vlivům.

Také síťovina ze směsi polyesteru a skelného vlákna je velmi odolná a nedeformuje se ani při vysokých teplotách na přímém slunci.

Sítě proti hmyzu pasují do všech okenních profilů a lze je vyrobit i pro atypická okna. Rám je v okně nebo dveřích uchycen pomocí kovových držáků, obrtlíků, závěsných pantů nebo pružinových kolíků. Vložení i vyjmutí sítě je velmi jednoduché a vylučuje poškození okenního, resp. dveřního rámu. Dodáme vám také pevné sítě proti hmyzu, které lze kombinovat s předokenní roletou.

Základní barevné provedení rámu sítě je bílé, hnědé nebo v imitaci dřeva. Na přání dodáme rámy v jakékoliv barvě. Síť je tmavá a dokonale průhledná.

Chraňte svůj dům před obtížným hmyzem

 

Stínící technika

Jak váš byt nebo dům ochránit před přehříváním a nežádoucími pohledy zvenčí? Interiérové zastínění reguluje množství světla a tepla, které proudí do místnosti, a vytváří v ní příjemnou atmosféru. Exteriérové žaluzie a rolety navíc snižují riziko vloupání a dotvářejí design stavby.

Veškerá stínicí technika v naší nabídce se vyrábí z kvalitních materiálů, vyznačuje se provozní spolehlivostí a dlouhou životností. Snadno se instaluje i ovládá. Vždy můžete vybírat z mnoha barev a designových variant.

Braňte svůj byt či dům před přehříváním a ztrátou soukromí.

 

Okenní parapety

Výběr vnitřních a vnějších okenních parapetů vás nemine, ať stavíte nový dům, nebo se pouštíte do rekonstrukce. Vnitřní parapety dodáváme dřevotřískové nebo plastové, venkovní hliníkové nebo pozinkované.

Díky bohatému výběru dekorů a barev snadno sladíte vzhled parapetů s barvou oken nebo interiéru. Ke všem parapetům dodáme i nezbytné příslušenství (krytky, spojky, podložky apod.).

 

Kliky, madla a dveřní doplňky

Kliky a madla budete mít v ruce každý den, na jejich kvalitě a tvaru tedy velmi záleží. Jejich design ovlivní celkový dojem z vašich oken nebo dveří.

Naleznete u nás i další dveřní doplňky jako jsou například dětské pojistky, samozavírače nebo panty. A také zvonková tabla a poštovní schránky pro hliníkové vchodové dveře pro obytné domy.

Kliky plní také důležitou bezpečnostní úlohu. Pro naše okna a dveře používáme výhradně spolehlivé výrobky z prvotřídních materiálů od předních evropských výrobců. Spolehněte se na přesný chod a velmi dlouhou životnost.

 

TOP